0
K pokladně

Lef Těsto listové s máslem

400 g
Běžná cena
47,90 Kč 119,75 Kč/kg

Značka: Lef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Chlazené listové těsto s přidaným obsahem másla.


Zajímavost o produktu: 
Víte, že máslové listové těsto vynalezl cukrář Glaudo Gelée v roce 1600 omylem, kdy do chlebového těsta pro zlepšení jeho chuti přidal máslo?


O výrobci: 
Firma Lef spol. s r.o. vznikla v roce 2001 se sídlem a provozovnou v Miloticích u Kyjova a specializuje se na výrobu nejrůznějších druhů knedlíků, těst a příloh.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte od +2°C do +10°C
Název a adresa výrobce
Lef spol. s r.o., ZÁMECKÁ 125, MILOTICE, 696 05
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ MOUKA, tažný margarin [rostlinný tuk palmový (částečně ztužený), rostlinný olej řepkový, pitná voda, MÁSLO 18%, jedlá sůl, emulgátory: slunečnicový lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery polyglycerolu s mastnými kyselinami, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamin A], pitná voda, máslo 2,5%, kvasný ocet lihový, jedlá sůl s jódem, kvas světlý (regulátory kyselosti: kyselina citronová a kyselina octová, SUŠENÁ SYROVÁTKA, kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ SLADOVÁ MOUKA, emulgátor: SOJOVÝ LECITIN), kurkuma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1574 kJ
Energetická hodnota 378 kcal
Tuky 24.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 11 g
Sacharidy 33 g
Z toho cukry 0.57 g
Bílkoviny 5.7 g
Sůl 0.49 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025904