0
K pokladně

Sojaprodukt Tofu na grilování

200 g
Běžná cena
27,90 Kč 139,50 Kč/kg

Značka: Sojaprodukt

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Tofu se vyrábí ze sójového mléka a tvaruje se do pevných bloků různé měkkosti. Má jemnou chuť, takže se dá použít do slaných i sladkých jídel. Často se marinuje a koření a díky houbovité textuře dobře absorbuje chutě. Je nízkokalorické, ale přesto obsahuje hodně bílkovin. Tofu pochází z Číny a konzumuje se tam více než 2000 let.

 

O výrobci:
Sojaprodukt se od roku 2000 věnuje vývoji nové generace sójových produktů. Jejich výhodou jsou inovativní propracované technologické postupy, které nabízí zákazníkům kvalitní produkty s vynikajícími dietetickými i chuťovými vlastnostmi. Působí na slovenském, českém, maďarském a rakouském trhu.

 

Skladovací podmínky
UCHOVEJTE V CHLADU 2°C - 8°C, SPOTŘEBUJTE DO DATA UVEDENĚHO NA OBALU, NEOBSAHUJE LEPEK, VEJCE, LAKTÓZU. ROSTLINNÝ VÝROBEK.
Název a adresa výrobce
Daniel Harušťák - Sojaprodukt s.r.o, DRIETOMA 83, DRIETOMA, 913 03
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
VODA, SOJOVÉ BOBY ( GENETICKY NEUPRAVOVANÉ ), PŘÍRODNÍ SRÁŽADLA, JEDLÁ SUL, SMĚS KOŘENÍ: SLADKÁ A PÁLIVÁ PAPRIKA, ZÁZVOR, SKOŘICE.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 658.98 kJ
Energetická hodnota 157.91 kcal
Tuky 9.71 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.73 g
Sacharidy 0.96 g
Bílkoviny 16.67 g
Sůl 16 g

Alergeny

Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025898