0
K pokladně

Schwartau Extra džem červený rybíz

340 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
109,90 Kč 323,24 Kč/kg

Značka: Schwartau

Země původu:
Německo
Popis produktu

Schwartau Extra rybízový džem je neodmyslitelně spjatý s vánočním obdobím, ale také s pečením. Zkuste ho zakomponovat do svých oblíbených receptů a vychutnejte si jeho dokonalou rybízovou chuť.

Dopřejte si německou kvalitu, která si zakládá na nejlepším ovoci a pouze přírodních ingrediencích. Díky vysokému obsahu ovoce vás čeká nezapomenutelný chuťový zážitek.

  • Vyrobeno z 50g ovoce na 100 g
  • Bez lepku
  • Bez přidávaných konzervačních látek, barviv a aromat
  • Bez laktózy
  • Vhodné pro vegany

O ZNAČCE

Značka Schwartau je pro vás na trhu již více než 100 let. Bratři Paul a Otto Frommovi založili první továrnu v městečku Bad Schwartau již v roce 1899, výrobě džemů se však začali pořádně věnovat až od roku 1907. Od té doby se společnost zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních výrobků z ovoce. V každém našem výrobku najdete jen ty nejlepší a nejčerstvější dostupné přírodní ingredience. Přírodu respektujeme, proto z ní suroviny získáváme pomocí šetrných výrobních procesů.

 

 

Skladovací podmínky
Obsahuje kousky ovoce. Určeno k přímé spotřebě. Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovejte v chladničce. Pasterováno.
Název a adresa výrobce
Schwartauer Werke Lübecker Str. 49-55, 23611 Bad Schwartau, Německo
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, červený rybíz, želírující látka: pektin, koncentrát citronové šťávy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 949 kJ
Energetická hodnota 227 kcal
Tuky 0.1 g
Sacharidy 53.4 g
Z toho cukry 53.3 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.02 g

Charakteristika

Příchuť Rybíz a brusinka

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002520