0
K pokladně

A.H. Riise X.O. Reserve rum 40%

700 ml
Běžná cena
1 179,00 Kč 1 684,29 Kč/l

Značka: A.H. Riise

Země původu:
Britské Panenské ostrovy

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Chuť tohoto rumu je zcela vyjímečná s jeho sytě ovocnou a bohatou příchutí, která obsahuje stopy pomeranče, manga, papay a vanilky. Má sametově jemný a lahodně sladký přetrvávající závěr. Výroba tohoto prvotřídního rumu je přísně limitovaná. Každý sud je pečlivě vybrán zkušeným lihovarníkem tzv. „Master distiller“ a individuálně naplněn jako tzv. „Single Barrel“. Každá láhev je také označena svým vlastním číslem láhve a sudu a také datem stáčení.

A.H. Riise Reserve XO patří bezesporu do kategorie exkluzivních rumů. Tento rum je vlajkovou lodí značky A.H. Riise. XO Reserve ocení především milovníci jemných, sladkých chutí plných charakteru, každý lok tohoto prémiového rumu se okamžitě rozvine a vynikne jak na jazyce, tak i nosu a na patře.

Tento rum je blendem několika pečlivě vybraných stařených rumů pocházejících ze „Západní Indie“, tedy dnešního Karibiku. Master blender A.H. Riise zkombinoval velice staré rumy společně s několika mladšími, aby docílil optimální chuti.

A.H. Riise XO Reserve rum je vyráběn v malých množstvích, aby se zachovala vysoká kvalita tohoto unikátního rumu. Každá várka tohoto rumu je jedinečná a odráží kousek z historie A.H. Riise.

Skladovací podmínky
15-25C
Název a adresa výrobce
Hyveco Brno
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Destilát z třtinového cukru.

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025530