0
K pokladně

Trapiche Oak Cask Malbec

750 ml
Běžná cena
209,90 Kč 279,87 Kč/l

Značka: Trapiche

Země původu:
Argentina

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Červené suché víno, tmavě červená barva s fialovými odlesky, odrůda Malbec, obsah alkoholu 12 %.

CHUŤ A VŮNĚ - Sametová struktura tohoto složitého vína vede od ostružin, švestkového kompotu a třešní až k dlouhému, kořenitému zakončení s tóny lékořice, vanilkového lusku a kouře.

PÁROVÁNÍ - Vychutnejte si toto suché červené víno z Argentiny s grilovanou zeleninou, těstovinami se sýrovou omáčkou nebo pečeným masem.

ZAJÍMAVOST - Veganské, top 10 ve Velké Británii, 12 měsíční zrání ve francouzských a amerických dubových sudech dává vínu elegantní kouřový a vanilkový dotek.

Víno získalo ocenění James Suckling: 90 body za 2016.

 

Výrobky zcela bez živočišných produktů a netestované na zvířatech. Uděluje jej britská nezisková organizace Vegan Society založená na podporu filosofie životního stylu veganství.

 

O ZNAČCE

Bodega Trapiche byla založena v roce 1883 a patří k vrcholně oceňovaným argentinským vinařstvím. Své světové renomé si získala díky úspěchům na mezinárodních výstavách vín.

Vinařství Trapiche využívá nejmodernější technologie a neustále vyhledává inovace, aby si udržovali náskok před ostatními vinaři. Příkladně byli to oni, kdo zaváděli v Argentině francouzské odrůdy, využívali francouzské dubové sudy, nebo vyráběli mikroterroirová vína.

Jejich vinice se nacházejí na unikátních odlehlých místech s obrovským potenciálem pro pěstování hroznů. Pěstují ve vinařské oblasti Mendoza v okrese Maipo. Tamní vinohrady jsou obklopeny olivovými háji. Nepoužívají na nich chemii, jen přírodní hnojiva a snaží se o rovnováhu s přírodou. Dále vlastní vinařství v regionu Chapadmalal, které jsou obklopené mírnými svahy a poli vedoucími k Atlantskému oceánu. Tamní chladné a vlhké počasí se promítá do charakteru vín – jako by jim blízkost oceánu dodávala aromatickou komplexnost a plnost.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do 20°C.
Název a adresa výrobce
BUDA-MONT, spol. s r.o., Herink č. 7, 251 01 Praha-východ, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, oxid siřičitý.

Obsah alkoholu
14,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva červená
Obsah cukru suché
Odrůda Malbec
Oblast Argentina - Mendoza

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025178