0
K pokladně

Calvet Reserve des Princes

750 ml
Běžná cena
244,90 Kč 326,53 Kč/l

Značka: Calvet

Země původu:
Francie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Červené suché víno, červená barva, odrůdy Merlot 60 %, Cabernet Sauvignon 30 %, Cabernet Franc 10 %, obsah alkoholu 13 %.

CHUŤ A VŮNĚ - Jednoduché a pevně strukturované víno s vyššími tříslovinami a jemnými tóny dřeva. V chuti i vůni nalezneme černé a červené ovoce.

PÁROVÁNÍ - Víno je vhodné ke zvěřině nebo čokoládovým dezertům.

 

O SPOLEČNOSTI

Jean Marie Calvet se narodil do vinařské rodiny roku 1799. Již od raného věku pomáhal svému otci ve vinohradech, které se rozprostíraly v údolí Rhôny. Když dospěl, procestoval vinařské oblasti ve Francii, aby nasbíral další zkušenosti. Následně založil společnost Calvet Company, kterou po další generace rodina Calvetů rozvíjela. Zřídili vlastní enologickou laboratoř pro zvýšení kvality vína, vybudovali moderní stáčírnu, kupovali vinohrady i producenty vín. Díky tomu je dnes společnost Calvet jedničkou v Bordeaux vínech na světě. Jejich vína jsou k dostání ve více jak 110 zemích světa.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 
Skladovací podmínky
Skladovat v suchu při teplotě 8 - 11°C.
Název a adresa výrobce
UNITED BRANDS,s.r.o. Modletice 98, Praha východ 251 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, siřičitany.

Obsah alkoholu
12,5 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva červená
Obsah cukru suché
Oblast Francie - Bordeaux

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025077