0
K pokladně

Madeta Madetka smetanová 45%

200 g
Běžná cena
44,90 Kč 224,50 Kč/kg

Značka: Madeta

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Balení smetanového taveného sýru z Jihočeského kraje. Je vyrobený ze směsi lahodných přírodních sýrů. Díky kvalitním surovninám se snadno roztírá a má jemnou sýrovou chuť. Je bezlepkový a vhodný jako základ do sýrových omáček. Pokud chystáte pomazánku na dětskou párty tento sýr je příhodnou variantou pro základ. Vmíchejte do sýrového základu příměs a budete za pár minut hvězdou kuchyně. Jako příměs stačí třeba jemně nasekané bylinky.


O výrobci:
Madeta a. s. je česká potravinářská firma zabývající se zpracováním mléka a výrobou mléčných výrobků. Závody firmy zpracovávají 1,5 milionu litrů mléka denně a díky tomu je největším zpracovatelem mléka v ČR. Vyrábí více než 240 druhů výrobků a exportují své výrobky do 15 zemí. Vzhledem k historii značky, která sahá až do roku 1902, znají toto logo u nás opravdu s nadsázkou "všichni".

Skladovací podmínky
Výrobek je nutné skladovat v čistých a chlazených místnostech při teplotě 2-8°C.
Název a adresa výrobce
MADETA a. s., RUDOLFOVSKÁ TŘ. 246/83, ČESKÉ BUDĚJOVICE, 370 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sýry, voda, smetana (10%), máslo, tavené soli (E339, E450,E452), sušená syrovátka, sušené podmáslí, stabilizátor karagenan MŮŽE OBSAHOVAT: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 968 kJ
Energetická hodnota 231 kcal
Tuky 19 g
Sacharidy 1.6 g
Bílkoviny 14 g
Sůl 2.5 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024163