0
K pokladně

Président Máslo jemné

250 g
Běžná cena
99,90 Kč 399,60 Kč/kg

Značka: Président

Země původu:
Francie
Popis produktu

Vychutnejte si úžasnou jemnost a hedvábnost Président La Motte másla. Využití je všestranné, hodí se jak pro studenou, tak teplou kuchyni. Do čeho se pustíte jako první? Budou to hedvábná míchaná vejce na delikátním máslíčku, doplněná o lanýžový olej nebo hovězí líčka po burgundsku, kde nesmí chybět závěrečný finiš v podobě rozpuštěné kostky másla pro sametovější chuť omáčky? Nebo se pustíte do domácí paštiky z kachních jater, brandy a našeho úžasného másla bez kterého se kvalitní paštika neobejde?


O výrobci:
Společnost Lactalis CZ, s.r.o. Vám přináší již od roku 1933 na stůl to nejlepší z tradiční mléčné výroby. Oblíbená je především značka Président. Od nepřeberné škály světoznámých sýrů až po jemná másla, které pocházejí z gurmánské Francie. Přímo z kolébky údolí řeky Loiry, pro Vás značka Président čaruje přes 75 let to nejlepší. Vychutnejte kvalitní ingredience a svůj zážitek z mléčných delikates obohaťte o nové, neotřelé chutě.

Skladovací podmínky
chlazené 2 až 6 stupňů C
Název a adresa výrobce
Lactalis CZ, s.r.o., LÍBALOVA 2348/1, PRAHA 4 - CHODOV, 149 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

máslo (MLÉKO)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 3054 kJ
Energetická hodnota 743 kcal
Tuky 82 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 57 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 0.7 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024088