0
K pokladně

Vergnano Antica Bottega káva zrno

1 kg
Běžná cena
599,90 Kč 599,90 Kč/kg

Značka: Vergnano

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Zrnková káva Vergnano Antica Bottega je vytříbená směs kávy, vybraná pro nejnáročnější klienty z těch nejlepších kávových zrn. Tato káva je složená z 90% Arabica a 10% Robusta.


O značce

Casa del Caffé Vergnano S.p.A. - Vášeň pro kávu již od roku 1882 Starobylou piemontskou pražírnu kávy Caffè Vergnano již po 4 generace vede rodina Vergnano, která se soustředí na budoucnost, přičemž se zaměřuje především na kreativitu, inovaci a kvalitu. Na rozdíl od většiny velkých moderních pražíren, které pracují na bázi průmyslové metody označované jako „turbo“, to znamená pěti až šestiminutové cykly při vysoké teplotě, používá Caffè Vergnano metodu “pomalého pražení“ s cykly, které trvají od 18 do 22 minut. Při každém novém cyklu se pražení každé dávky osobně kontroluje, aby se zajistilo, že produkt bude mít dokonalou kvalitu, která se v průběhu času nezmění.

Skladovací podmínky
uchovávejte při pokojové teplotě
Název a adresa výrobce
LEROS, s.r.o., U NÁRODNÍ GALERIE 470, PRAHA, 156 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

90% Arabica, 10% Robusta

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024064