0
K pokladně

Zálesák Kroměříž Žervé přírodní 26%

1 kg
Běžná cena
164,90 Kč 164,90 Kč/kg

Značka: Zálesák

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahodná jemná chuť tvarohu a smetany, nadýchaná, hladce roztíratelná konzistence. Tak chutná výtečný kroměřížský Zálesák žervé přírodní. Tradiční receptura z roku 1995 se používá dodnes a k jeho výrobě se používá mléko z českých zdrojů. Toto bělostné žervé se vyznačuje zvýšenou trvanlivostí díky termizace – tepelného ošetření výrobku v průběhu výroby. Vyšperkujte si s ním pomazánku, fantazii se meze nekladou. Bude to oblíbená vajíčková, rybičková nebo s čerstvě nasekanými bylinkami?


O značce:
Firma KROMILK, a.s., mlékárna Kroměříž sahá svou historií a tradiční ruční výrobou až do roku 1902. Společnost v současné době vyrábí řadu čerstvých sýrů, do kterých patří tvarohové krémové, smetanové, sýry čerstvé i termizované. V této kategorii patří mezi významné výrobce v rámci ČR. Další nedílnou součástí výroby jsou přírodní polotvrdé sýry typu gouda a eidam a doplňkovou skupinu tvoří i tavené sýry. O kvalitě výrobků svědčí i celá řada ocenění a společnost je také hrdým držitelem národní značky kvality Klasa pro celou škálu svých výrobků.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 2°C do 8°C
Název a adresa výrobce
ALIMPEX FOOD a.s., ČESKOBRODSKÁ 1174, PRAHA 9 - KYJE, 198 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

58% zakysaná SMETANA, 41% tučný TVAROH, jedlá sůl, stabilizátory: sodná sůl karboxymethylcelulózy, xanthan a karubin

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1202 kJ
Energetická hodnota 287 kcal
Tuky 28.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18.8 g
Sacharidy 3.2 g
Z toho cukry 3.1 g
Bílkoviny 5.5 g
Sůl 0.5 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024034