0
K pokladně

Hellmann's Omáčka k masu steak

250 ml
Akční cena 44,90 Kč
od 3 ks
54,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
65,90 Kč 263,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Když je život shaky, hoď na gril dva steaky. Steak omáčku k tomu, potom dojde k zlomu!

Vyzkoušejte skvělou grilovací omáčku s příchutí rajčat a cibulky, která dodá vašemu grilování ten pravý říz. Výborná k hovězímu steaku, vepřové panence, žebírkům a nebo krkovičce. Dopřejte si pravou chuť grilování.

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo.

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5 °C do +25 °C. Po otevření skladujte při teplotě od +5 °C do +8 °C a spotřebujte do 30 dní.
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o., VOCTÁŘOVA 2497/18, PRAHA 8, 180 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, Rajčatový protlak, Cukr, Ocet kvasný lihový, Zelenina (cibule, opečená cibule, sušená cibule), Modifikovaný kukuřičný škrob, Jedlá sůl, Koření (černý pepř, chilli mleté), Přírodní aromata.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 429 kJ
Energetická hodnota 101 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 23 g
Z toho cukry 19 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 2.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023921