0
K pokladně

Heinz Sojová omáčka

150 ml
Běžná cena
74,90 Kč 499,33 Kč/l

Značka: Heinz

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Lahodně kořeněná a aromatická omáčka vhodná na přípravu asijských specialit z masa a ryb, marinád, a různých omáček. Výborná je také k sushi. Oceníte ji i v české kuchyni, kde se hodí například do polévek. pasterovaná. 

O výrobci

Není to náhoda, že právě kečup Heinz je na světě nejoblíbenější. Je totiž vyráběn pouze ze šťavnatých a kvalitních rajčat. Společnost Heinz sídlí v Pensylvánii a je jednou z největších amerických potravinářských firem. Vyrábí delikátní a výživné potraviny ideální na rodinný stůl.  

Doporučení

Kromě výše uvedených pokrmů využijete sojovou omáčku také v restované zelenině, rýži, obalované rybě a vhodná je i k naložení masa, stačí samotná nebo doplněná o další ingredience.

Skladovací podmínky
Po otevření uchovávejte v chladničce (do 7°C). 
Název a adresa výrobce
Made in England, H.J.Heinz Foods UK Ltd.,London SE1 9SG
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pitná voda, glukózo-fruktózový sirup, cukr, sójová omáčka 12% (pitná voda, sójové boby, pšenice, jedlá sůl), melasa, jedlá sůl, kvasnicový extrakt, barvivo (karamel), extrakty bylin a koření, kyselina (kyselina mléčná)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 756 kJ
Energetická hodnota 181 kcal
Tuky 0.1 g
Sacharidy 42 g
Z toho cukry 40 g
Bílkoviny 1.1 g
Sůl 9.8 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002324