0
K pokladně

Bohemia Sekt Prestige brut

750 ml
Akční cena 219,90 Kč
od 3 ks
249,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
309,90 Kč 413,20 Kč/l

Značka: Bohemia Sekt

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Bílé suché šumivé víno, zelenkavě zlatavá barva s dlouhotrvajícím perlením, odrůda Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský a Rulandské bílé, obsah alkoholu 13 %. Víno získalo ocenění: KRÁL VÍN České republiky 2021 - silver medal, GRAND PRIX VINEX 2021 - gold medal. 

CHUŤ A VŮNĚ - Bohatou vůni tří odrůd doplňuje pikantní kyselina a svěží chuť.

 

PÁROVÁNÍ - Tento v česku nejprodávanější sekt vyrobený klasickou metodou je vhodný nejen jako aperitiv, ale také jako dárek pro znalce.

 

O SPOLEČNOSTI

Společnost BOHEMIA SEKT je tradiční český výrobce sektů, šumivých nápojů a tichých vín. Své vinice má na jižní Moravě v polohách, které mají podloží velmi vápenité a na povrchu se nachází sprašová hlína, jež díky svému sedimentu nabízí zemědělsky úrodnou půdu. Výborná poloha, dostatek slunce i dešťových srážek zaručují podmínky pro prvotřídní vinnou révu. To však někdy nestačí – společnost si uvědomuje, jak důležití jsou lidé, kteří sekty vyrábí. Ti totiž umí rozeznat u vína nejlepší vlastnosti a propojují tradici s inovativními řešeními. Díky jejich vášni vyrábět každý rok stále lepší vína, dosahuje společnost BOHEMIA SEKT velké obliby. Své výrobky vyváží do celé střední a východní Evropy a ročně prodá okolo 29 milionu lahví. 

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 
Skladovací podmínky
skladujte při teplotě do 20 °C, mimo přímé sluneční světlo
Název a adresa výrobce
Výrobce BOHEMIA SEKT,s.r.o. Smetanova 220, 332 02 Starý Plzenec, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, oxid siřičitý. 

Obsah alkoholu
13,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva bílá
Obsah cukru Brut

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023726