Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Emco Polštářky s čokoládovou příchutí

175 g
Běžná cena
59,90 Kč 342,29 Kč/kg

Značka: Emco

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Plněné polštářky s lahodnou čokoládovou příchutí.
Polštářky nasypte do misky a zalijte mlékem či jogurtem nebo si je vychutnejte suché.
Jedná se o extrudovaný výrobek.

O VÝROBCI

Společnost Emco založil pan Zdeněk Jahoda v roce 1990. Od té doby stihla zaujmout dominantní postavení na českém trhu a expandovat své výrobky zákazníkům v dalších třiatřiceti státech. Ať už snídaňová müsli, tyčinky, kukuřičné lupínky nebo ovesné kaše, Emco vždy klade důraz na kvalitu výrobků. K tomu dopomáhají prvotřídní technologie, inovace a kvalitní vstupní suroviny.

ZAJÍMAVOST

Extruze, neboli vytlačování, je proces zpracování potravin, při němž se zvlhčené škrobnaté suroviny s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny tvarují a tepelně upravují za pomoci působení tlaku, tepla a mechanických sil. Následně jsou vytlačeny do výsledného tvaru a ochlazeny.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
EMCO spol. s.r.o. Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 319 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 319 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Extrudát 67% (kukuřičná mouka, cukr, pšeničná mouka, pšeničná krupice, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, ovesné vločky, laktóza, pšeničná vláknina, sůl jedlá), náplň s příchutí čokolády 33% [cukr, rostlinný olej (olej z máslovníku), sušené odstředěné mléko,, kakaová hmota 5%, bramborový škrob, sušená syrovátka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 4,6 % , emulgátor: sójový lecitin, aroma, vanilkový extrakt] Výrobek může obsahovat arašídy a jiné ořechy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1774 kJ
Energetická hodnota 422 kcal
Tuky 14 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5 g
Sacharidy 67 g
Z toho cukry 32 g
Vláknina 5 g
Bílkoviny 6.7 g
Sůl 0.5 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002301