0
K pokladně

Bernard Světlý ležák pivo

5 l
Běžná cena
449,90 Kč 89,98 Kč/l

Značka: Bernard

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Stylový pětilitrový soudek s náplní našeho světlého ležáku Bernard.

V pivu snoubí lahodná plnost s vyváženou hořkostí doprovázenou jemnou chmelovou vůní a bohatou pěnou. Soudek je opatřený výčepním ventilem, díky němuž nepotřebujete žádné výčepní zařízení.

Hořkost 37, obsahuje 4,5 % obj.  

ZAJÍMAVOST

Ležák (ve světě lager) je označení pro různorodou skupinu spodně kvašených piv, která bývají stabilizována při nízkých teplotách. Při této stabilizaci musí nápoje nejméně měsíc ležet, proto se jim říká ležáky. Typicky jde o piva od 8 ° do 17 °. Podle českých zákonů musí ležáky obsahovat 11,00 až 12,99 % hmotnostního extraktu původní mladiny.

O výrobci

Rodinný pivovar Bernard vaří pravé české pivo s vlastním názorem. Sídlí v původně historickém pivovaru v Humpolci, který fungoval už 16. století. Své jméno získal po jednom ze tří zakladatelů, kteří v roce 1991 historickou budovu odkoupili a zrevitalizovali, a dnes je známé po celé republice. Pyšní se specifickou recepturou, která využívá výjimečné suroviny a také tím, že na rozdíl od dalších pivovarů své pivo nepasterizuje.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při 5-25°C.
Název a adresa výrobce
Rodinný pivovar Bernard a.s., 5.května 1, Humpolec 396 01, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, ječný slad ze sladovny Bernard, žatecký upravený chmel, chmelový extrakt, kvasnice.

Obsah alkoholu
4,5 %

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023468