0
K pokladně

Exotic Food Sladká chilli omáčka na kuře

250 ml
Běžná cena
54,90 Kč 219,60 Kč/l

Značka: Exotic Food

Země původu:
Thajsko
Popis produktu

Tato lahodná směs žlutých chilli papriček a česneku dochucená k mírně sladko-kyselé chuti je perfektním doplňkem k mnoha pokrmům, např. ke smaženému kuřeti. Skvělou chuť pečeného kuřete získáte jeho potřením na začátku i ke konci pečení. Docílíte tak dokonalé křupavé kůrčičky. Jinou úpravou je „vymáchání“ již hotových kousků kuřete v omáčce, které pak můžete na talíři ozdobit sezamovými semínky, bylinkami apod.

Omáčku lze použít také s rybím masem. Můžete ji přidat do marinády a ugrilovat nevšední exotický pokrm z masa nebo zeleniny. Často se přidává jako dressing k již hotovému masu nebo rýži. Používá se také často místo kečupu. Tuto thajskou kulinářskou dobrotu si rychle zamilujete a budete ji chtít přidat do dalších skvělých jídel.

Skladovací podmínky
Chraňte před přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě do 20°C.
Název a adresa výrobce
F. W. TANDOORI, spol. s r.o., VONOKLASY 155, ČERNOŠICE, 252 28
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

cukr, čili 22%hm., pitná voda, česnek 8,5%hm., kvasný lihový ocet, jedlá sůl, tapiokový škrob, kyseliny: kyselina citrónová E330, kyselina octová E260, zahušťovadlo xanthan E415

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 931 kJ
Energetická hodnota 219 kcal
Sacharidy 52.7 g
Bílkoviny 1.4 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022587