0
K pokladně

Veselá Kráva sýr tavený 32x17,5g

560 g
Běžná cena
329,90 Kč 589,11 Kč/kg

Značka: Veselá Kráva

Země původu:
Francie
Popis produktu

Vydejte se na cesty za dobrodružstvím, kempovat pod stan, do hlubokých lesů nebo někam k vodě a sebou nezapomeňte vzít balení Veselá kráva s 32 kousky krémového taveného sýra v praktické krabičce. Bude Vám skvělým pomocníkem, až budete sedět u vody, příjemně unaveni od slunečních paprsků a s pocitem prázdného žaludku. Pak jistě oceníte balení jednotlivých kousků, které se snadno otevírají a ještě snadněji namažou na kus poctivého chleba nebo křupavý rohlík. Záchrana v podobě delikátního sýra, který ještě doplníte o čerstvé sezónní ovoce, Vám zažene hlad a přinese spokojenou mysl.


O výrobci:
BEL Sýry Česko a.s. patří pod skupinu Bel a na českém a slovenském trhu působí od roku 1995. Výrobní závod pro Českou republiku najdete v Želetavě, skupina Bel je pak mezinárodním podnikem řízeným již pátou generací francouzských zakladatelů. Své místo ve světě sýrů a mléčných výrobků tak nese déle než 150 let. Firma si bere za cíl postupovat při výrobě především s důrazem na bezpečnost a kvalitu. Díky této tezi pak vyrostla taková jména značek jako je např. Veselá kráva.

Skladovací podmínky
4-8°C
Název a adresa výrobce
BEL Sýry Česko a.s., PRAŽSKÁ 218, ŽELETAVA, 675 26
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

ODTUČNĚNÉ MLÉKO, MÁSLO, SÝRY, mléčné bílkoviny, tavící soli: E452, E341, E331, E450, E339, koncentrát mléčných minerálů, jedlá sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1110 kJ
Energetická hodnota 267 kcal
Tuky 23 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 5 g
Z toho cukry 5 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022555