0
K pokladně

Nestlé Ricoré kávový nápoj instantní

500 g
Běžná cena
309,90 Kč 619,80 Kč/kg

Značka: Nestlé

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbený rozpustný nápoj Nestlé Caro Ricoré má novou bezlepkovou recepturu, v níž se snoubí to nejlepší z kávy a čekanky. Probuďte své smysly s Caro Ricoré - lahodným rozpustným nápojem, který neobsahuje lepek, a proto je vhodný jak pro celiaky, tak i pro ty, kteří chtějí tuto bílkovinu ze svého jídelníčku vynechat.

Nápoj Ricoré vás po ránu naladí do nového dne a je jen na vás, zda si ho připravíte pouze vodou nebo zjemníte mlékem. Svou chvíli s lahodným Caro Ricoré ale nemusíte nechávat pouze na ráno. Díky novému praktickému balení si ho můžete vychutnat kdykoli během dne a užít si okamžitý příliv energie.

O výrobci

Nestlé českým zákazníkům nabízí své produkty už od roku 1918. V Česku a na Slovensku má tato společnost také své výrobní závody. Nestlé se snaží především zvyšovat kvalitu života spotřebitelů tím, že jim nabídne chutné a kvalitní výrobky. Jedná se o přední světovou společnost v oblasti výživy, která má po světě více jak 2000 značek.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., MEZI VODAMI 2035/31, PRAHA 4, MODŘANY, 143 20
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rozpustná káva 34,3 %, vláknina (oligofruktóza) 33 %, rozpustná čekanka 30,8 %, síran hořečnatý.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 577 kJ
Energetická hodnota 141 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 9.1 g
Z toho cukry 9.1 g
Vláknina 45.3 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.23 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022520