0
K pokladně

Milka Čokoláda Darkmilk tmavá mléčná slaný karamel

85 g
Běžná cena
44,90 Kč 528,24 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Polsko
Popis produktu
  • Nová tmavá mléčná čokoláda je kombinací mléčné a hořké čokolády z alpského mléka s kousky slaného karamelu.
  • Hořká čokoláda je typická svou bohatou chutí a intenzitou a mléčná čokoláda Milka dodává svou charakteristickou jemnost.
  • Podíl kakaa 40%

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.  
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8-Karlín
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 230 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 230 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené odstředěné MLÉKO, MLÉČNÝ tuk, sirup z invertního cukru, MÁSLO, glukózový sirup, jedlá sůl, emulgátory (SÓJOVÉ lecitiny, slunečnicové lecitiny), přírodní vanilkové aroma, regulátor kyselosti (uhličitany sodné), slunečnicový olej. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2295 kJ
Energetická hodnota 548.5 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 21 g
Sacharidy 52 g
Z toho cukry 50 g
Vláknina 4.3 g
Bílkoviny 5.2 g
Sůl 0.5 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002174