0
K pokladně

Heineken Světlý ležák, plech multipack 4x500 ml

2 l
Běžná cena
119,90 Kč 59,95 Kč/l

Značka: Heineken

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Heineken je zlatavě žlutý ležák se 100% ječným sladem a jedním malým, ale důležitým pomocníkem: pivovarskými kvasinkami A-Yeast. Tyto jedinečné kvasinky dodávají pivu plnou chuť a typické tóny ovoce, s jemným a lehce nahořklým chuťovým dozvukem. Můžete si být jistí, že plechovka zachová vyváženou bohatost chuti, osvěžující průzračnost i nádhernou zlatavě žlutou barvu piva.

Balení obsahuje 4 ks v plechu.

O výrobci

Heineken, dokonale uvařené pivo, již od roku 1873 původem z Amsterdamu patří k ikonám mezi pivními značkami a ztělesňuje nejhodnotnější značku mezinárodního prémiového piva na světě. Prosazuje se na trzích ve více než 192 zemích světa, kde se denně prodá až 25 milionů piv této značky. Heineken je celosvětově významným partnerem prestižní fotbalové Ligy mistrů UEFA, Formule 1, filmů s Jamesem Bondem, ale také řady hudebních festivalů. Heineken miluje světové metropole a chce, aby v městech proudil život.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C. Podávejte chlazené.
Název a adresa výrobce
HEINEKEN , a. s., U Pivovaru 1, 270 53 Krušovice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, ječný slad, chmelové produkty.

Obsah alkoholu
5,0 %

Alergeny

Lepek Ano

Charakteristika

Barva světlé

Popis produktu

Pivo - druh ležák

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022143