0
K pokladně

Strongbow Gold Apple, plech multipack 4x440ml

1.76 l
Běžná cena
94,90 Kč 53,92 Kč/l

Značka: Strongbow

Země původu:
Slovenská republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Nic neosvěží víc než chladivý doušek perlivého cideru. Cider Strongbow Gold Apple dodá vašemu městu kapku nespoutanosti! Jeho chuť je sladká, osvěžující s nádechem zeleného jablka. Nejlépe chutná na ledu. 

O produktu

Cider Strongbow Gold Apple skvěle ladí s něčím sladkým a pikantním k zakousnutí. Objevte nové chuťové rituály, které potěší vaše chuťové pohárky!

Balení obsahuje 4 ks v plechu.

Obsah alkoholu činí 4,5% obj.

O výrobci

Je to právě příroda a tato její zvláštní síla, která nás inspiruje při výrobě zlatavého a řízného osvěžení, které naleznete v každé kapce jablečných ciderů Strongbow. Jablka, používaná k výrobě cideru Strongbow, byla vyšlechtěna k výrobě řízných a osvěžujících ciderů. Díky umění získat z ovoce jeho lahodnou chuť je váš oblíbený cider Strongbow vždy speciální.

Zajímavost

Cider je jablečné víno, které vzniká kvašením jablečného moštu. Popularitě se těší hlavně v zemích západní Evropy. U nás v Česku mu říkáme jabčák.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5-25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, jablečná šťáva z koncentrátu, glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, barvivo: karamel, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, oxid uhličitý, antioxidant: disiřičitan draselný, přírodní jablečné aroma.

Obsah alkoholu
4,5 %

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 268 kJ
Energetická hodnota 78 kcal
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 11 g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022125