0
K pokladně

Gastro Hermelínový salát

140 g
Běžná cena
28,90 Kč 206,43 Kč/kg

Značka: Gastro

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Chutný hermelínový salát vyrobený ze 100 % kvalitních surovin. Neobsahuje ztužené tuky, sladidla ani lepek. Vyrobeno v České republice

O výrobci

Gastro menu expres to jsou delikátní lahůdkové produkty. Pro české zákazníky je vyrábí od roku 1998 a zachovala i řadu tradičních receptur. Na výrobu se používají výhradně kvalitní suroviny. V současnosti nabízí firma velmi široký a pestrý sortiment lahůdkářských a rybích produktů a je schopna pružně reagovat na potřeby trhu a především na požadavky svých zákazníků. Pro regionální zákazníky nabízí také široký sortiment chlebíčků a baget.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě +1 °C až +8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Třinec - Konská 199, PSČ 739 61
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 22 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 22 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Majonéza (rostlinný olej, pitná voda, hořčice, sušené žloutky, jedlá sůl, kvasný ocet, stabilizátor xanthan, guma guar), hermelín min. 22% (mléko), výrobní salám (drůbeží maso strojně oddělené, voda, vepřové kůže, bramborový škrob, jedlá sůl s jodem, česnek, stabilizátory di,-tri,-polyfosforečnany, uhličitan sodný, zahušťovadlo guma guar, konzervant dusitan sodný, koření, dextróza, maltodextrin, cukr, barvivo karmíny, látka zvýrazňující chuť a vůni glutamát sodný), tavený sýr (sýry, sušená syrovátka, máslo, modifik. škrob kukuř., suš. mléko, tavící soli di-poly-fosforečnany, fosforečnany sodné), vejce vařená, cibule nakládaná (oxid siřičitý), cukr, hořčice, aroma, koření, konzervant benzoan sodný, sorban draselný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1109 kJ
Energetická hodnota 265 kcal
Tuky 25 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6 g
Sacharidy 2.6 g
Z toho cukry 1.3 g
Vláknina 0.2 g
Bílkoviny 8.2 g
Sůl 1.225 g

Alergeny

Mléko Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1002002