0
K pokladně

Ponnath Sušická klobása

300 g
Běžná cena
69,90 Kč 233,00 Kč/kg

Značka: Ponnath

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Sušická klobása vybrané kvality od řeznických mistrů. Jedná se o tepelně opracovaný masný výrobek z vepřového masa ve střívku. Produkt je balen v ochrané atmosféře. Ideální je klobásu podávat s chlebem a křenem.

O VÝROBCI

Společnost Ponnath Řezničtí Mistři provozuje rodina s třistaletou řeznickou tradicí, což z ní dělá jednoho z nejdéle fungujících výrobců uzenin v celém Německu. Majitel Michael Ponnath dodnes ctí tradiční postupy při zpracování řeznických výrobků, přičemž je kombinuje s nejmodernějšími technologiemi a zodpovědným přístupem zaměstnanců k práci. Společnost neustále vyvíjí své recepty a přichází s novými uzenářskými specialitami nevšedních chutí, aby uspokojila vysoké nároky spotřebitelů. Jeden z jejích závodů se nachází i v České republice v Sušicích.

ZAJÍMAVOST

Klobásy mají prastarou tradici, znali je už Sumerové, či staří Řekové. Výrobek byl populární hlavně díky své trvanlivosti a nenáročnému skladování.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0°C do +5°C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.
Název a adresa výrobce
Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o., Pražská 117, 342 01 Sušice Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 22 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 16 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 90%, pitná voda, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný), amaranth, koření, stabilizátor: difosforečnany, regulátory kyselosti: citronany sodné, octany sodné, uhličitany sodné, antioxidanty: kyselina L-askorbová, erythorban sodný, dextroza, extrakty koření, konzervant: dusitan sodný, vepřové střevo, kouř.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1313 kJ
Energetická hodnota 318 kcal
Tuky 29.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 12.6 g
Sacharidy 0.2 g
Z toho cukry 0.2 g
Vláknina 0.2 g
Bílkoviny 13.5 g
Sůl 2.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001918