0
K pokladně

Pick Uherský salám

400 g
Běžná cena
299,90 Kč 749,75 Kč/kg

Značka: Pick

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Uherský salám PICK je vyráběn v Szegedi již od roku 1869. Salám je stále vyráběn na základě původního receptu, zauzen studeným kouřem z vystárlého bukového dřeva. Pomalý, přirozený proces zrání trvá 90 dní. Jedinečné mikroklima oblasti řeky Tisza vytváří na povrchu bílou plíseň, která dává Uherskému salámu PICK jeho neporovnatelnou chuť a vzhled.

O výrobci

Historie společnosti sahá až do 19. století. Od té doby je významný evropským hráčem v potravinovém průmyslu, přičemž exportuje do 35 zemí světa. Ve své domovině, Maďarsku, je na trhu lídrem. Výrobky Pick mají excelentní kvalitu a jsou dobře rozpoznatelné pro svou typickou chuť. Tu jim dodávají desetiletí staré tajné receptury. Společnost kontroluje kvalitu výchozích surovin až do doby, než je hotový výrobek předán zákazníku.

Zajímavosti

V době první československé republiky byl "uherák" objektem takzvané přepychové daně. Ta platila nejen na originální uherský salám, ale i na jeho tuzemské napodobeniny.

 

Adresa dodavatele
Delpra s.r.o., V Klukovicích 321 152 00 Praha 5
Skladovací podmínky
Skladujte v suchém prostředí, při teplotě do 20 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso, vepřové sádlo, jedlá sůl, koření, cukr, konzervant (E 250), kouř. 100 g výrobku bylo vyrobeno ze 159 g masa.  

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2167 kJ
Energetická hodnota 524 kcal
Tuky 47 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 25 g
Sůl 4.2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000080