0
K pokladně

Agro Sviluška STOP

500 ml
Běžná cena
159,90 Kč 319,80 Kč/l

Značka: Agro

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

AGRO Sviluška STOP RTD (ready to dilute) je postřikový kontaktní přípravek s účinkem proti sviluškám (akaricid). Použití je vhodné pro okrasné rostliny, rajčata, papriky a okurky.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Doporučené dávkování

Přípravek aplikujte na rostliny postřikem nebo rosením na počátku napadení rostlin Sviluškami a postřik opakujte v 7 denních intervalech.  Jelikož se jedná o kontaktní přípravek je nutné pro dobrou účinnost ošetřit části rostlin, kde se škůdci nacházejí (hlavně rub listů rostlin). Postřik či rosení můžete ukončit při dokonalém ovlhčení, nejpozději při počínajícím skanutí aplikační kapaliny z povrchu ošetřovaných částí rostlin. Jistě oceníte bezpečné a praktické použití bez odměřování - lahev v hrdle obsahuje kapsli s dávkou přípravku.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Název a adresa výrobce
Zafido s.r.o. Kutnohorská 429/2 Praha

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018226