0
K pokladně

Klasa Kávová zrna

160 g
Běžná cena
69,90 Kč 436,88 Kč/kg

Značka: Klasa

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahodný dezert ze směsi vynikající kávy a našlehané husté smetany. Novinka dárkového balení oblíbeného dezertu. Ideální dárek, překvapení pro návštěvy...

O výrobci

Jsme český výrobce a české výrobce i podporujeme. Přes 70 % našich surovin pochází z Čech. Máme zásluhu na snižování nezaměstnanosti v regionu a přispíváme i k celkovému přínosu pro naši ekonomiku. Daně, zdravotní a sociální pojištění za firmu i zaměstnance odvádíme v České republice. Sídlem naší společnosti je "brána Šumavy" Klatovy a čerstvým pečivem denně zásobujeme regionu Klatovy, Sušice, jižní Plzeňsko, Domažlice a jihozápadní Čechy. Výrobní závod pekárny byl dokončen dne 3.3.1985. Od té doby prošla celá firma úpravou a modernizací výrobních prostor. Nelze opomenout výstavbu automatické linky na výrobu lineckých rohlíčků, které se staly mezi spotřebiteli velmi oblíbené a vyhledávané.

Myslíme na naši přírodu tím, že jsme zapojeni do Systému sdruženého plnění EKO-KOM. I díky naší firmě mohla být vybudována dostupná sběrná síť na třídění papírů, plastů, skla a nápojových kartonů.V rámci regionu podporujeme různé neziskové organizace, podílíme se sponzoringem na pořádání různých kulturních a sportovních akcích.

Výrobce

Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.; Za Tratí 602/IV, 339 15 Klatovy

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 24°C. Chraňte před slunečním záření.
Název a adresa výrobce
Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.; Za Tratí 602/IV, 339 15 Klatovy
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 30 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 30 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Cukrářská poleva tmavá [cukr, částečně ztužený rostlinný tuk (SÓJOVÝ, palmový v různém poměru), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory: slunečnicový lecitin, E476, aroma], cukr, fondánová hmota (cukr, glukózový sirup, voda), sušené MLÉKO, směs SMETANY s MLÉKEM a rostlinným tukem [SMETANA, odstředěné MLÉKO, plně ztužený rostlinný tuk (palmový), LAKTÓZA, emulgátory: E435, E322 (SÓJA), E471, regulátor kyselosti E339ii, stabilizátory: E412, E410, E407], glukózový sirup, kávová pasta (rostlinný tuk palmový a částečně ztužený palmový, pražená káva 26%, cukr, aroma), rumové aroma (voda, glycerol, propylenglykol, aromatické látky, konzervant: E202).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1894 kJ
Energetická hodnota 442 kcal
Tuky 22 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 9.8 g
Sacharidy 53 g
Z toho cukry 52 g
Bílkoviny 5.9 g
Sůl 0 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018082