0
K pokladně

Müller Riso Mléčná rýže čokoládová

200 g
Běžná cena
23,90 Kč 119,50 Kč/kg

Značka: Müller

Země původu:
Německo
Popis produktu

Müller Riso Mléčná rýže čokoládová.

Do mléčné rýže s čokoládou se nemůžete nezamüllovat. Chuť pravé čokolády na Vás čeká na dně kelímku hned pod pořádnou porcí lahodné mléčné rýže.

O VÝROBCI

Společnost Müller ČR/SR k.s. je součástí koncernu Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG, který je předním evropským výrobcem a zpracovatelem mléčných produktů. Je největším a nejmodernějším závodem na zpracování mléka v Evropě.

Výrobky Müller zaujímají dlouhodobě přední pozice na vyspělých trzích v západní Evropě, jakými jsou , Velká Británie a Itálie. V Německu je Müller číslem jedna na celém trhu čerstvých mléčných výrobků (jogurty, mléčné dezerty, mléčné nápoje), v Anglii je jednoznačnou jedničkou mezi jogurty, v Itálii pak mezi jogurty dvojkou.

Jako jediný významný výrobce mléčných produktů používá společnost Müller výhradně ovoce, které sama zpracovává přímo při výrobě výrobků, nikoliv ovoce předem zpracované od dodavatelů. To společnost Müller řadí nejen mezi 3 největší zpracovatele ovoce v Evropě, ale hlavně jsou tím do maximální možné míry zachovány původní vlastnosti ovoce, jakými jsou chuť, vůně a textura.

Kromě dlouhodobého zaměření na kvalitu a chuť mléčných výrobků je úspěch společnosti Müller založen na ojedinělém novátorství a schopnosti uvádět na trh revoluční výrobky, které si dokážou získat širokou oblibu spotřebitelů a stát se inspirací pro ostatní výrobce. Není proto náhodou, že všechny výrobkové řady, které Müller na českém trhu nabízí, patří právě do této kategorie. Ať už se jedná o dvoukomorový jogurt Müller Mix, kde jsou ovoce a cereálie oddělené od jogurtu, koncept dezertů mléčná rýže (u nás nabízených pod značkou Riso) nebo chlazené ochucené mléčné nápoje tradiční značky Müllermilk.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +4 °C do +8 °C.
Název a adresa výrobce
Müller ČR/SR k.s., Českobrodská 1174198 00 Praha 9 - Kyje, Česká Republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 29 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 29 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko min. 42 %, Podmáslí, Voda, Cukr, Rýže 6,3 %, Čokoládový prášek 2,2 % (cukr, kakao), Čokoláda 0,1 % (cukr, kakaová hmota, odtučněný kakaový prášek, aroma), Dextróza, Vejce, Jedlá sůl, Zahušťovadla: karubin, guma guar, Aroma, Obsah tuku 2,5 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 462 kJ
Energetická hodnota 110 kcal
Tuky 2.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.7 g
Sacharidy 18.3 g
Z toho cukry 12.5 g
Bílkoviny 3.3 g
Sůl 0.28 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Charakteristika

Příchuť Čokoláda a oříšek
Obsah tuku v jogurtu 0,6 - 2,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001710