0
K pokladně

Penam Vánočka s přírodním sladidlem

400 g
Běžná cena
57,90 Kč 144,75 Kč/kg

Značka: Penam

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vánočka s fruktózou.

Dopřejte si to potěšení a ochutnejte výjimečné sladké pečivo, které pro vás s láskou upekli pekaři z Penamu.

O VÝROBCI

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

Při své práci klade Penam důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu může garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí motivuje Penam v tom, aby vám přinášel pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5-25°C.
Název a adresa výrobce
Penam a.s., Hlavní 71, Herink 251 03
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka, voda, směs 6,5 % [fruktóza 80 %, pšeničná mouka, emulgátor: E481; regulátor kyselosti: E170, E341; zahušťovadlo: E412; látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová; aroma s mléčnou složkou], tuk [palmový tuk, řepkový olej, voda, emulgátor: E471; jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová; konzervant: sorban draselný; máslové aroma, barvivo annatto], droždí, vaječná melanž, sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný). Výrobek může obsahovat stopy sóji, skořápkových plodů a sezamu.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1257 kJ
Energetická hodnota 299 kcal
Tuky 5.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.4 g
Sacharidy 52 g
Z toho cukry 7.3 g
Bílkoviny 8.7 g
Sůl 0.82 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1017509