0
K pokladně

Pekárna Kabát Žitný chléb

500 g
Běžná cena
49,90 Kč 99,80 Kč/kg

Značka: Pekárna Kabát

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Žitný chléb obsahuje 100% žitnou mouku a je vyrábně tradiční ruční výrobou.

O značce

Ruční výroba pečiva. Prvotřídní suroviny převážně českého původu bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Pečivo vyráběné podle tradičních receptur. Poctivé pekařské řemeslo jako za času našich dědů a pradědů.

To vše stručně charakterizuje Pekárnu Kabát – zavedenou rodinnou pekařskou firmu založenou v roce 1992. V současné době vede společnost již druhá generace rodiny Kabátů. Více než dvacet let dodáváme mezi své zákazníky nezaměnitelné produkty ruční výroby.

Klade velký důraz na kvalitu nabízených produktů, kterou kontroluje formou zpětné vazby od zákazníků. Čím se odlišuje značka od konkurence, je ruční výroba všech produktů. V Pekárně Kabát pekaři ručně vyrábějí každý jednotlivý kousek pečiva. Chtějí totiž pro vás udržet poctivé pekařské řemeslo.

Pro jejich výrobky je typické používání převážně českých surovin bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Jsou rovněž certifikovaní BIO výrobci. Většina produktů je založena na dodržování starých tradičních receptur a výrobních postupů. Zakládají si na tom, že pečivo vyrábějí tak, jak ho vyráběli naši dědové a pradědové. V neposlední řadě dbají na přístup k zákazníkům a jejich spokojenost s výrobky je pro ně prioritní.

Tradičními recepturami, ruční výrobou a používáním kvalitních surovin se značka výrazně odlišuje od ostatní konkurence. Proto v pekárně Kabát zákazníci hledají produkty, které v běžné řetězcové nabídce nenajdou.

Adresa výrobce a dodavatele

Pekárna Kabát spol. s r.o., Pekárenská 10, 141 00 Praha 4

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 1 den

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Žitná mouka chlebová, voda, droždí, sůl, kmín, kvas (žitná mouka, voda).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1038 kJ
Energetická hodnota 248 kcal
Tuky 0.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 52.6 g
Z toho cukry 1.1 g
Vláknina 5 g
Bílkoviny 6.8 g
Sůl 1 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1016104