0
K pokladně

Merhautovo pekařství Veka krájená balená

400 g
Běžná cena
37,90 Kč 94,75 Kč/kg

Značka: Merhautovo pekařství

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Veka z pšeničné mouky je česká klasika, bez které doma obložený chlebíček nepřipravíte. Pro ulehčení přípravy vám ji nabízíme již krájenou.

O značce

Merhautovo pekařství zaměstnává 260 zaměstnanců, nabízí přes 120 druhů pekařských výrobků a vyrábí přes 80 druhů cukrářských výrobků + 10 druhů vánočního cukroví.

Prvořadým zájmem firmy je spokojený zákazník a dlouhodobé udržení vysoké kvality výrobků používáním osvědčených receptur, tradičních výrobních postupů a kvalitních surovin. K těmto cílům je směřováno úsilí všech zaměstnanců pekařství.

V současné době Merhautovo pekařství, s.r.o. pokračuje v rozšiřování sítě firemních prodejen, zásobovaných výhradně vlastními pekařskými a cukrářskými výrobky.

Výrobce

Merhautovo pekařství, s.r.o., Pražská 614, Benátky nad Jizerou, PSČ 294 71

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 1 den

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka 60%, pitná voda, řepkový olej 2%, pekařské droždí, jedlá sůl, cukr, zlepšující přípravek (obsahuje LEPEK), stabilizovaný kvas (obsahuje LEPEK a SÓJU).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1166 kJ
Energetická hodnota 276 kcal
Tuky 4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 51 g
Z toho cukry 2.5 g
Bílkoviny 8.9 g
Sůl 1.3 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1015312