0
K pokladně

Mlékárna Kunín Acidofilní mléko malina (1,3%)

300 g
Běžná cena
23,90 Kč 79,67 Kč/kg

Značka: Mlékárna Kunín

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kunín Acidofilní mléko malina je jen z mléka, malinové ochucující složky a bakterií. Jeho chuť je proto tak osvěžující! Obsahuje zdraví prospěšné mléčné kutury, má nízý obsah tuku a je bez umělých aromat. Je také zdrojem bílkovin a vápníku. 

O výrobci

S mottem "dobré věci se prostě nemění" přináší mlékárna Kunín zákazníkům své kvalitní produkty už od roku 1940. V roce 2013 se mlékárna Kunín přestěhovala do Ostravy-Martinova. V současnosti je majitelem Mlékárny Kunín francouzská společnost Lactalis.

Mlékárna aktuálně vyrábí jogurty mnoha příchutí, různé druhy mléka včetně mléka se sníženým obsahem laktózy, fermentované nápoje, smetany, dezerty a další mléčné výrobky

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu při teplotě 8-10°C.
Název a adresa výrobce
Lactalis CZ, s.r.o., Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 19 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 19 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mléko, ochucující složka 12 % (cukr, malinový koncentrát 2,9 %, zahušťovadlo: pektiny; barvicí koncentráty z mrkve, černého rybízu a červené řepy; přírodní aroma), mléčné kultury obsahující: Bifidobacterium (10⁶/g) a Lactobacillus acidophilus (10⁶/g).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 284 kJ
Energetická hodnota 67 kcal
Tuky 1.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 10.7 g
Z toho cukry 10.3 g
Bílkoviny 3.1 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001415