0
K pokladně

Mlékárna Kunín Smetana ke šlehání 31%

200 g
Akční cena 21,90 Kč
od 4 ks
26,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
38,90 Kč 194,50 Kč/kg

Značka: Mlékárna Kunín

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kunín Smetana ke šlehání 31%  tuku je smetana vhodná nejen ke šlehání. Skvěle doplní vaše omáčky, polévky.  Nepostradatelná ingredience při přípravě mnoha desertů. Má velmi univerzální využití v kuchyni, a proto by neměla chybět ani v té vaší. V lednici může počkat na váš nápad k využití. Bez přídavků cukrů.

Inspirujte se také recepty na www.mlekarna-kunin.cz. 

O výrobci

S mottem "dobré věci se prostě nemění" přináší mlékárna Kunín zákazníkům své kvalitní produkty už od roku 1940. V roce 2013 se mlékárna Kunín přestěhovala do Ostravy-Martinova. V současnosti je majitelem Mlékárny Kunín francouzská společnost Lactalis. Mlékárna aktuálně vyrábí jogurty mnoha příchutí, různé druhy mléka včetně mléka se sníženým obsahem laktózy, fermentované nápoje, smetany, dezerty a další mléčné výrobky.

Doporučení

S touto smetanou přípravíte lahodnou šlehačku, ozdobíte zákusky, dochutíte ovocné poháry nebo s ní zjemníte chuť pokrmů teplé i studené kuchyně.

Skladovací podmínky
Pro dokonalé vyšlehání musí být výrobek vychlazen pod 8 °C. Po otevření ihned spotřebujte. Skladujte při teplotě +2 °C až + 8 °C.
Název a adresa výrobce
Lactalis CZ, s.r.o., Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana, stabilizátor: karagenan, obsah tuku 31%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1232 kJ
Energetická hodnota 299 kcal
Tuky 31 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 21.7 g
Sacharidy 2.9 g
Z toho cukry 2.9 g
Bílkoviny 2.1 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001336