0
K pokladně

R. JELÍNEK Slivovice zlatá (45%)

700 ml
Běžná cena
459,90 Kč 657,00 Kč/l

Značka: R. JELÍNEK

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Zlatá slivovice je světový unikát mezi ovocnými destiláty, který vznikl a dodnes je vyráběn ve valašské baště palírníků zvané Vizovice. Základem tohoto destilátu je klasická bílá slivovice, která podléhá zrání za specifických podmínek a získává tím zcela nové rysy, které byste u slivovice nečekali.
U zrodu unikátní zlaté slivovice stáli bratři Jelínkové a francouzská společnost Denis Mounié. Ve firmě RUDOLF JELÍNEK pro vás tento postup zachováváme až do dnešních dnů. Stejně jako u bílé slivovice, výroba začíná trojstupňovou destilací vyzrálého švestkového kvasu. Vzniklý destilát je však uložen ke zrání do sudů z dubu. Tři roky staření v těchto sudech proměnění klasickou slivovici v ojedinělý destilát charakteristický svou zlatavou barvou, vůní podobnou koňaku či brandy a harmonicky jemnou chutí ovoce s dřevitým podtónem.
Tento 45% ovocný destilát konzumujte nejlépe při teplotě shodné s okolím, neboť jedině tak dáte vůni i chuti příležitost se plně rozvinout.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 1 - 30°C.
Název a adresa výrobce
RUDOLF JELÍNEK a.s., Vizovice, Razov 472, PSČ 763 12
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Švestkový destilát.

Obsah alkoholu
45,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1012621