0
K pokladně

Svoboda Houskový knedlík

400 g
Běžná cena
19,90 Kč 49,75 Kč/kg

Značka: Svoboda

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Houskový kynutý knedlík, další výrobek naší společnosti. Za dobu, co jej vyrábíme se stal jedním z nejžádanějších výrobků na trhu. Jeho kyprý vzhled, působivá mozaika na řezu a skvělá chuť ho předurčuje jako vynikající přílohu ke všem možným českým jídlům. Od pečených mas, až po tradiční omáčky, zelí, nebo špenát.

Netrapte se doma s jeho výrobou a kupte si houskový knedlík od Svobody.

O výrobci

Svoboda je výrobce domácích knedlíků z Blučiny. O jeho podomácku vyrobené produkty mají zájem i velké obchodní řetězce, školy, restaurace i nemocnice. Společnost s více jak sto zaměstnanci si zakládá na kvalitě a přijatelných cenách. Právě zaměstnanci firmy a jejich kvalifikace jsou zárukou vysoce nadstandardních produktů.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 2 do 12 °C.
Název a adresa výrobce
SVOBODA - výroba domácích knedlíků s.r.o., Blučina 700, 664 56 Blučina
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mouka pšeničná, voda pitná, vaječná melanž, houskové kostky 10% (mouka pšeničná, voda pitná, sůl jedlá, droždí), sůl jedlá, droždí.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 894 kJ
Tuky 0.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 43 g
Z toho cukry 1.2 g
Bílkoviny 6.4 g
Sůl 1 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1012373