Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Floria Substrát pro orchideje

3 l
Běžná cena
114,90 Kč 38,30 Kč/l

Značka: Floria

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

FLORIA Substrát pro orchideje

Vysoce hodnotný substrát pro pěstování orchidejí a ostatních epifyticky rostoucích rostlin. Vzdušná struktura substrátu na orchideje (AIR UP) zajistí dostatečný přísun vzduchu ke kořenům orchidejí a tím vytvoří ideální podmínky pro zdravý růst a bohatší kvetení. Substrát napomáhá dobrému vývoji kořenového systému rostlin.

Složení: 100 % piniová kůra dovezená ze Středomoří, velikost kůry 15 -25 mmsubstrát pro orchideje doporučuje Česká orchidejářská společnost.  AIR UP Složení substrátu zajistí v kořenové zóně vysoký obsah vzduhu, čímž umožňuje snadné dýchání kořenů a přispívá tak k bujnějšímu růstu a bohatšímu kvetení.

Trvanlivost 3 roky. Produkt v plastovém pytli.

DODAVATEL

Zafido realizace a údržba zahrad, Kutnohorská 429/2, 109 00 Praha 10, Česká republika

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kvalitní piniová kůry a kokosové chipsy.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010866