0
K pokladně

Samahan Bylinný nápoj 10x4g

10 ks
Běžná cena
109,90 Kč 10,99 Kč/ks

Značka: Samahan

Země původu:
Srí Lanka
Popis produktu

Samahan je ájurvédský bylinný čaj, jedná se o prastarou směs 14 ajurvédských bylin a koření, mezi kterými převládá zázvor, pepř, koriandr, kmín a lékořice.

Kořen zázvoru podporuje normální funkci dýchacího systému a vitalitu.
Kořen lékořice podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organismu.

NÁŠ TIP

Vezměte si jej do batohu na dlouhé túry, zabalte ho dětem na tábor, sobě do práce, na jednání nebo do školy, nejen začne-li podzimní plískanice a zimní období.

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ

Instantní Samahan nevyžaduje žádné dlouhé vaření. Obsah jednoho sáčku rozpusťte v hrnku (cca 250ml) horké vody (pozor, ne vroucí!). Důkladně promíchejte, nápoj je připraven!

O dodavateli 

I love Hummus je malá česká firma, která chce lidem poskytnout možnost jíst lépe a cítit se lépe, být v rovnováze. Jen na základě nabídky kvalitních, chutných a plnohodnotných výrobků.

Adresa dodavatele
I love Hummus, s.r.o., Všechlapy 68, 257 26 Všechlapy
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Koriandr - semena, zázvor - kořen, černý pepř - plod, dlouhý pepř - plod, dřevo calumba - stonek, premna herbacea - kořen, evolvulus alsinoides – celá rostlina, římský kmín - semeno, adhathoda vasica - kořen, kmín koptský - semeno, alpinie lékařská - oddenek, aolanum xanthocarpum – celá rostlina, lékořice lysá, mollugo cerviana, hedyotis corymbosa – celá rostlina, cukrová třtina.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010513