0
K pokladně

Naturella Camomile Classic normal hygienické vložky s jemnou vůní

10 ks
Běžná cena
38,90 Kč 3,89 Kč/ks

Značka: Naturella

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Krása nespočívá jen v tom, jak vypadáte, ale také v tom, jak se cítíte. Menstruace by vám neměla bránit, abyste se cítila a vypadala krásně. Domníváme se, že vaše pokožka je zranitelná stejně jako květina v dešti a zaslouží si při menstruaci extra šetrnou ochranu a jemnou péči. Vložky Naturella Classic Camomile Normal nemají křidélka, aby byly diskrétnější, a nabízejí hebkost a celodenní ochranu pokožky v intimních partiích při středně silném krvácení. Jedná se o jediné výrobky dámské hygieny, které obsahují krém Dermacrem – unikátní suchý krém chránící pokožku, u něhož bylo klinicky prokázáno, že pomáhá předcházet jejímu podráždění. Tyto vložky Naturella Classic Normal mají vůni inspirovanou heřmánkem a exkluzivní absorpční systém s květinovým designem. Kromě toho obsahují absorpční vlákna, která tekutinu odvádějí pryč od pokožky a zanechávají pocit sucha a pohodlí. Vložky Naturella zajišťují lepší ochranu, kterou při menstruaci potřebujete, s jemností a péčí, na niž se vaše pokožka může spolehnout. Menstruace vám může způsobit hodně nepříjemností, vložky by ale neměly. Vyzkoušejte také vložky Naturella Classic Night, které vás lépe ochrání v noci.

Vlastnosti a výhody:
- Pečují o pokožku, schváleno dermatology
- Komfort a celodenní ochrana pro dny se středně silným krvácením
- Hygienické vložky, které nabízejí ochranu a současně pečují o pokožku v těch nejintimnějších partiích
- Obsahují uklidňující krém Dermacrem, který na pokožku nanese tenkou ochranou vrstvu zabraňující podráždění
- Hygienické vložky s úžasně hebkou povrchovou vrstvou a exkluzivním absorpčním systémem na ochranu před protečením
- Hygienické vložky s jemnou vůní inspirovanou heřmánkem, která pomáhá chránit před zápachem při menstruaci
- Jednotlivě balené vložky pro ochranu a péči na cestách


O výrobci

Vložky značky Naturella vyrábí mezinárodní společnost Procter&Gamble, která nabízí špičkové výrobky za bezkonkurenční ceny. Její česká pobočka sídlí od roku 2007 v Rakovníku a je zodpovědná za vývoj a zavedení nových technologií ve výrobních závodech ve zbytku Evropy, v Asii i v Africe. Mezi další značky společnosti patří například Old Spice, Ambi Pur, Head&Shoulders, Wella nebo Braun.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Petrolatum, Behenyl alcohol, Zinc oxide, Silica dimethicone silylate, Isononyl isononanoate, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Polyhydroxystearic acid, Glycine soja oil, Chamomilla recutita flower extract, Bisabolol, BHT, Tocopherol, Linalool, Hexyl cinnamal, Butylphenyl methylpropional, Eugenol, Geraniol Uchovávejte na suchém, chladném místě. Procter & Gamble Czech Republic, s.r.o. Ottova 402 269 32 Rakovník ČR Procter & Gamble Czech Republic, s.r.o. Ottova 402 269 32 Rakovník ČRP&GP.O. Box 1059111 21 Praha 1Tel.: 221 804 335Email: spotrebitel.im@pg.comwww.naturella.cz Počet kusů - 10 Hygienická vložka

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010225