0
K pokladně

Krustanord Krevety celé vařené (30-40ks/b)

500 g
Běžná cena
204,90 Kč 409,80 Kč/kg

Značka: Krustanord

Země původu:
Ekvádor
Oblast odlovu:
Ekvádor
Vyrobeno:
Ekvádor
Latinský název
Penaeus Vannamel
Druh
krevety
Popis produktu

Krevety celé vařené.

Pochází z chovu, kategorie lovného zařízení Kruhové zátahové sítě a čeřeny.

Některé druhy ryb jsou velmi omezeně nebo trvale nedostupné v čerstvém stavu a z tohoto důvodu se provádí s povolením od příslušných státních dozorových orgánů jejich kontrolované rozmrazování za podmínek, kdy teplota v jádře svaloviny ryb nepřesahuje +2°C. Řízený proces rozmrazování probíhá za úředního veterinárního dohledu, pod stálou kontrolou odborně vyškolených pracovníků a v certifikovaném provozu ( certifikáty IFS, HACCP, MSC a ASC ).

Tento způsob pomalého kontrolovaného rozmrazování je ke svalovině ryb a mořských plodů velice šetrný, díky tomu je takto rozmrazená surovina v naprosto srovnatelné kvalitě jako surovina čerstvá. Díky kontrolovanému rozmrazení si může zákazník v průběhu celého roku vychutnat například sezónně lovené ryby jako divoký losos Sockeye  a Keta nebo velmi oblíbeného candáta, ryby z méně dostupných destinací ( pangas a tilápie z Vietnamu ), mořské plody: tygří krevety, kalamáry, chobotnice.

O dodavateli

Společnost Bidvest již od roku 1990 rozváží své kvalitní mražené, chlazené i čerstvé potraviny po celém území České republiky. Do jejího sortimentu patří výrobky známých značek, jako zmrzliny Prima, Mrož a Pegas, mražené výrobky Nowaco nebo čerstvé masné výrobky Nowameat. Společnost patří k mezinárodní skupině Bidvest, která působí na pěti kontinentech, část nabízených produktů však firma vyrábí v tuzemsku.

 

 

Způsob produkce
Chov
Kategorie lovného zařízení
Kruhové zátahové sítě a čeřeny
Způsob použití
Neloupané
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0°C do +2°C.
Název a adresa výrobce
Bidfood Czech Republic s.r.o., Mikovice, Kralupy nad Vltavou
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Krevety (Penaeus vannamei), jedlá sůl, cukr, konzervant: E330, E223.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 401 kJ
Tuky 0.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.23 g
Sacharidy 0.3 g
Bílkoviny 22.6 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Korýši Ano

Popis ryb

Způsob produkce Chov
Kategorie lovného zařízení Kruhové zátahové sítě a čeřeny
Způsob použití Neloupané
Oblast odlovu Ekvádor
Vyrobeno v Ekvádor

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010097