Milí zákazníci, kvůli technickým problémům nebudou od nás odesílány e-maily a SMS zprávy. Moc se omlouváme za komplikace a děláme všechno, abychom to co nejdřív napravili.
Tradice, nostalgie… a safra dobré mlsání. Nevíme jak u vás, ale plněné trubičky jsou naše nejoblíbenější sladké (možná společně s perníkem). Proto máme ty klasické hořické a k nim spoustu dalších druhů s krémovou náplní v různých příchutích. Mňam. Dopřejte si příště ke kafíčku vaše oblíbené.Tradice, nostalgie… a safra dobré mlsání. Nevíme jak u vás, ale plněné trubičky jsou naše nejoblíbenější sladké (možná společně s perníkem). Proto máme ty klasické hořické a k nim spoustu dalších druhů s krémovou náplní v různých příchutích. Mňam. Dopřejte si příště ke kafíčku vaše oblíbené.