0
K pokladně

Chodura Šunka Gurmán nejvyšší jakosti (95% masa)

100 g
Běžná cena
38,90 Kč 389,00 Kč/kg

Značka: Chodura

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Balení obsahuje 100 g plátků šunky nejvyšší jakosti Chodura Gurmánská šunka  s tukovým krytím na povrchu. Jedná se o tepelně opracovaný masný výrobek s obsahem masa alespoň 95 %. To nejkvalitnější maso spolu se znalostí řemesla výrobce dělají z této šunky opravdovou lahůdku. Baleno v ochranné atmosféře.

O značce

Značka Chodura je symbolem uzenářského mistrovství a smyslu pro kvalitu. Jejím posláním je přinášet zákazníkům originální speciality výjimečných kvalit pro skutečné gurmánské zážitky. Tak, jako tomu bylo již téměř před sto lety. V současnosti společnost Beskydské uzeniny zaujímá významné místo mezi středně velkými zpracovateli masa a výrobci masných výrobků v ČR. Hlavním sídlem společnosti je Frýdek-Místek, kde se nachází výrobní závod společně s administrativním zázemím. Moderní logistické centrum, ze kterého jsou výrobky distribuovány zákazníkům, se nachází v nedalekých Fryčovicích.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 °C až +7 °C.
Název a adresa výrobce
Beskydské uzeniny, a.s., Frýdek-Místek 73801, Příborská 520
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 18 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 15 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřová kýta (min. 95%), pitná voda, jedlá sůl, cukry, stabilizátor (trifosforečnan), antioxidant (askorban sodný), aroma, glukózový sirup, konzervant (dusitan sodný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 660 kJ
Tuky 9.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.6 g
Sacharidy 2.8 g
Z toho cukry 0.9 g
Bílkoviny 16.1 g
Sůl 2.2 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 95% a více

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009525