0
K pokladně

Titbit Mangový džem s citrusy

180 g
Běžná cena
89,90 Kč 499,44 Kč/kg

Značka: Titbit

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Mangový džem s citrusy, ovoněný kořením.

Sklenička nadupaná zachráněnými mangy s chutí a bez chemie. Prostě mangománie ve spolupráci s Frutissimem.

Produkt bez chemické konzervace, pasterováno. 

O značce

Začalo to cestováním
Na počátku všeho byl náš zájem o cestování, hledání exotických a chutných jídel a surovin. Protože jsme vždy po návratu z cest postrádali na domácím trhu pestrou nabídku čerstvých ingrediencí, pustili jsme se pro začátek do pěstování čerstvých bylinek v květináči, a tak vznikl v roce 2000 TITBIT. Postupně jsme nabídku rozšířili o bylinky řezané, chilli, exotické ovoce a další méně tradiční druhy zeleniny a čerstvého koření. Dnes zásobujeme širokou síť obchodních řetězců v ČR, SR a také v Maďarsku. Jsme dodavatelem pro online supermarkety Rohlik.cz a Kosik.cz.

V roce 2010 jsme spojili naši lásku pro dobré jídlo a snahu využívat ovoce a zeleninu, kterou jsme běžně neprodávali, a pustili jsme se do segmentu hotových jídel a čerstvých zeleninových, lahůdkových a ovocných salátů. Tuto divizi od nás v roce 2017 odkoupilo UGO, hlavní provozovatel salaterií a fresh barů v ČR a výrobce čerstvých ovocných šťáv. V roce 2012 jsem opět stimulováni láskou k jídlu a dobrým restauracím začali pracovat s několika top restauracemi v Praze a postupně se vyvinula divize pro zásobování HORECA. Ta dnes zásobuje řadu kvalitních restaurací v Praze a rovněž zásobuje Bageterie Boulevard, Costa Coffee a další síťové klienty po většině České republiky.

Prodejem výrobní divize společnosti UGO naše snaha o výrobu zajímavých produktů neskončila a v roce 2019 jsme rozjeli novou výrobu, která připravuje řadu mytých, loupaných a krájených druhů ovoce a zeleniny pro gastro a zároveň vyrábí zeleninové směsi na vaření a pečení pro finální spotřebitele. Součástí výroby je i kuchyně, kde naplňujeme naši snahu zpracovávat nestandardní ovoce a zeleninu (malé, zralé, vrásčité, mechanicky narušené kusy) místo toho, aby končila v bio odpadu. A tak v rámci projektu Titbit Beze zbytku vaříme různá čatní, džemy, povidla a zavařujeme všeliké zeleniny. S partnerem pak ještě realizujeme exotické pálenky.

Zatím poslední projekt naší společnosti je dozrávání avokáda, manga, kiwi a dalšího ovoce. Za tím účelem jsme postavili unikátní zrárny, které kombinaci specifických teplot, vlhkosti a cirkulace vzduchu simulují dozrávání ovoce přirozeným způsobem, tj. není potřeba užívat chemii (etylen) jako třeba u banánů.

 

Adresa dodavatele
Titbit, s.r.o., Pobřežní 16/18, 18600 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 7 dnů.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 328 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 287 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mango 75 %, pomeranč 6 %, limeta 6 %, citron 6 %, cukr, směs koření 0,1 % (badyán, skořice, hřebíček), pektin.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 383 kJ
Energetická hodnota 92 kcal
Tuky 0.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 21 g
Z toho cukry 18.5 g
Bílkoviny 0.6 g
Sůl 0 g

Charakteristika

Příchuť Citrusy a exotické ovoce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077445