0
K pokladně

Titbit Barbikjů - BBQ omáčka

180 g
Běžná cena
79,90 Kč 443,89 Kč/kg

Značka: Titbit

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

BBQ – barbecue omáčka pochází z USA. Postupně se rozšířila do celého světa a stala se z ní jedna z nejznámějších, nejrozšířenějších a zároveň nejoblíbenějších omáček k masu. 

Omáčka je výrazně aromatická, velmi chutná a snadno kombinovatelná.

Naše Bárbikjů je výjimečná tím, že v ní nenajdete nic jiného než zachráněná rajčata, mango, chilli, cibule a česnek spolu s vybranou kombinací koření. Tím vznikla lahodná kombinace chutí a sklenička je na rozdíl od spousty dalších podobných produktů 100 % nadupaná zeleninou a ovocem, navíc tou zachráněnou.

Omáčku je vhodné použít k dochucení hotových jídel, k podlévání při pečení, ale i jako marinádu na syrové maso před grilováním. Chuťově se hodí k libovému i tučnějšímu masu jakéhokoliv druhu, včetně vepřových nebo hovězích žeber a kuřat.  Rozhodně ideální je tato omáčka ke grilování – na potírání masa při grilovaní. Hodí se samozřejmě i jako omáčka k pečené zelenině či bramborám. Stejně tak jí můžete zkusit smíchat s jogurtem a majonézou a ochutit si bagetku anebo sendvič.

O značce

Začalo to cestováním
Na počátku všeho byl náš zájem o cestování, hledání exotických a chutných jídel a surovin. Protože jsme vždy po návratu z cest postrádali na domácím trhu pestrou nabídku čerstvých ingrediencí, pustili jsme se pro začátek do pěstování čerstvých bylinek v květináči, a tak vznikl v roce 2000 TITBIT. Postupně jsme nabídku rozšířili o bylinky řezané, chilli, exotické ovoce a další méně tradiční druhy zeleniny a čerstvého koření. Dnes zásobujeme širokou síť obchodních řetězců v ČR, SR a také v Maďarsku. Jsme dodavatelem pro online supermarkety Rohlik.cz a Kosik.cz.

V roce 2010 jsme spojili naši lásku pro dobré jídlo a snahu využívat ovoce a zeleninu, kterou jsme běžně neprodávali, a pustili jsme se do segmentu hotových jídel a čerstvých zeleninových, lahůdkových a ovocných salátů. Tuto divizi od nás v roce 2017 odkoupilo UGO, hlavní provozovatel salaterií a fresh barů v ČR a výrobce čerstvých ovocných šťáv. V roce 2012 jsem opět stimulováni láskou k jídlu a dobrým restauracím začali pracovat s několika top restauracemi v Praze a postupně se vyvinula divize pro zásobování HORECA. Ta dnes zásobuje řadu kvalitních restaurací v Praze a rovněž zásobuje Bageterie Boulevard, Costa Coffee a další síťové klienty po většině České republiky.

Prodejem výrobní divize společnosti UGO naše snaha o výrobu zajímavých produktů neskončila a v roce 2019 jsme rozjeli novou výrobu, která připravuje řadu mytých, loupaných a krájených druhů ovoce a zeleniny pro gastro a zároveň vyrábí zeleninové směsi na vaření a pečení pro finální spotřebitele. Součástí výroby je i kuchyně, kde naplňujeme naši snahu zpracovávat nestandardní ovoce a zeleninu (malé, zralé, vrásčité, mechanicky narušené kusy) místo toho, aby končila v bio odpadu. A tak v rámci projektu Titbit Beze zbytku vaříme různá čatní, džemy, povidla a zavařujeme všeliké zeleniny. S partnerem pak ještě realizujeme exotické pálenky.

Zatím poslední projekt naší společnosti je dozrávání avokáda, manga, kiwi a dalšího ovoce. Za tím účelem jsme postavili unikátní zrárny, které kombinaci specifických teplot, vlhkosti a cirkulace vzduchu simulují dozrávání ovoce přirozeným způsobem, tj. není potřeba užívat chemii (etylen) jako třeba u banánů.

 

Adresa dodavatele
Titbit, s.r.o., Pobřežní 16/18, 18600 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 7 dnů.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 323 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 316 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rajčata, cibule, čerstvé mango, cukr, slunečnicový olej, třtinový cukr, hořčice (pitná voda, hořčičné semeno, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, kurkuma, výtažek koření), med, chilli papričky, worcester (voda, ocet, cukr, sůl, víno, švestková povidla, kyselina citronová, směs koření, barvivo karamel, rajčatový prášek, aromata, chilli extrakt, česnekový extrakt), koření pálivá paprika, uzená paprika, uzená sůl, med, voda, sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 768 kJ
Energetická hodnota 184 kcal
Tuky 6.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.7 g
Sacharidy 25 g
Z toho cukry 24 g
Bílkoviny 1.7 g
Sůl 2.2 g

Alergeny

Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077437