0
K pokladně

Tento Family papírové kapesníky box 2 vrstvé

200 ks
Akční cena 41,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
57,90 Kč 0,29 Kč/ks

Značka: Tento

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Tento Family papírové kapesníčky v boxu.
 

  • Jemný 2-vrstvý papír z celulózy
  • Bez parfému
  • 100% recyklovaný papírový obal
  • 200 útržků v boxu
     

Motiv nelze vybrat, bude dodán podle skladové zásoby. 
 

O značce

Populární značka Tento vyrábí toaletní papíry, hygienické kapesníky a  papírové utěrky nejvyšší kvality. Když se něco rozlije, rozsype nebo ušpiní, Tento je neocenitelným pomocníkem, který celou šlamastiku rychle vyřeší. Výrobky Tento pomůžou v kuchyni, v koupelně i při úklidu. Kořeny značky leží ve Finsku, kde sídlí její mateřská firma Metsa – světový producent různorodých výrobků ze dřeva.

O lesy se staráme – je pro nás důležité, aby naše dřevo pocházelo z udržitelně spravovaných lesů, které rostou více, než jsou využívány, a v nichž je udržována biodiverzita. Se surovinami zacházíme šetrně.

Udržitelnost v každé fázi výroby – udržitelnost zohledňujeme při každém kroku naší výroby. Proto také optimalizujeme využívání vody a energie, aby bylo co nejefektivnější.

Na obalech záleží – dbáme na to, aby také naše obaly byly udržitelné. Za poslední dva roky jsme o 17 % snížili podíl plastů v obalech, ve kterých jsou baleny výrobky naší značky. Naše obalyjsou 100 % recyklovatelné.

Vyráběné blízko vás – všechny produkty vyrábíme v rozumné vzdálenosti od zdrojů surovin a od našich odběratelů. Menší vzdálenost znamená menší potřebu přepravy zboží a tím pádem i snížení emisí CO2.

 

Adresa dodavatele
Metsa Tissue Czech s.r.o., NA STRŽI 65, PRAHA, 140 00
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077421