0
K pokladně

Lindt Excellence Hořká čokoláda s kousky karamelu a mořskou solí 3x100g

300 g
Běžná cena
149,90 Kč 499,67 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Francie
Popis produktu

Objevte exkluzivní chuťový zážitek. Vyvážená symfonie tmavé čokolády, křupavých kousků karamelu a mořské soli.


O značce

Již od roku 1845 přistupují Mistři čokolády Lindt ke své práci s nezastavitelnou vášní a odhodláním k čokoládovému umělectví - dbají důrazu na harmonii chutí a struktury v každičké čokoládě. Vše spočívá v detailech.

Tajemství unikátní chuti Lindt leží v pečlivém výběru a způsobu zpracování prémiových kakaových bobů z nejexkluzivnějších regionů světa. Není to však pouze vysoká úroveň standardů, které hrají klíčovou roli, ale i udržitelný přístup napříč celým produkčním řetězcem. 

Náš unikátní proces je zdokonalován napříč desetiletími. Mistři čokolády Lindt osobně praží kakaové boby do optimální chuti a následně je melou do nejjemnější struktury - to vše je základem pro nenapodobitelně rozplývající se strukturu čokolád Lindt.

 

     

 

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, Kakaová hmota, Kousky karamelu 6% (cukr, laktóza, bezvodý mléčný tuk, sušené odstředěné mléko, jedlá sůl, aromata, emulgátor: lecitin), Kousky z karamelizovaného cukru 6% (cukr, kakaové máslo), Kakaové máslo, Bezvodý mléčný tuk, Emulgátor: sójový lecitin, Jedlá mořská sůl 0,3% (fleur de sel), Aroma, Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 47%

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2170 kJ
Energetická hodnota 520 kcal
Tuky 29 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 17 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 52 g
Bílkoviny 5.4 g
Sůl 0.4 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1075407