0
K pokladně

Lindt Excellence Hořká čokoláda s kousky malin

100 g
Akční cena 54,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
89,90 Kč 899,00 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Francie
Popis produktu

Díky luxusní tabulkové čokoládě Lindt se i všední den promění v dokonalý smyslový zážitek. Okouzlující aroma a intenzivní chuť malin, vyvážená nejlepší hořkou čokoládou od Lindt Excellence, vytváří skutečně výjimečný chuťový zážitek. Určená pro chvíle relaxu a pohody. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Řada Lindt Excellence byla vytvořena díky péči našich Mistrů čokolády. Dopřejte si unikátní a intenzivní smyslový zážitek s celou řadou příchutí pro maximální čokoládové potěšení.

O výrobci

Švýcarští Mistři čokolády LINDT, hnáni touhou po opravdu kvalitní čokoládě a vášní pro dokonalost, vyvíjejí a zdokonalují své tajné receptury již od roku 1845. Začínají výběrem nejlepších surovin, nejkvalitnějších ingrediencí a končí výjimečnými čokoládovými kreacemi LINDT, které potěší všechny bez rozdílu věku.

  

Společnost se řídí přísnými pravidly etiky a udržitelnosti, svými programy nejen zlepšují kvalitu kakaových bodu, zvyšují výnosy sklizně, ale také podporují pěstitele kakaa školícími kurzy a dalšími různými projekty rozvoje infrastruktury. Přispívají ke zlepšování pracovních podmínek a životní úrovně pěstitelů.

  

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Lindt & Sprűngli Czechia s.r.o., Karolinská 650/1, 186 00 Praha
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 299 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 285 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, bezvodý mléčný tuk, lyofilizovaná malina 1%, emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma, aroma.  Může obsahovat stopy sezamu, pšenice a skořápkových plodů. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2182 kJ
Energetická hodnota 521.5 kcal
Tuky 31 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 51 g
Z toho cukry 49 g
Bílkoviny 5.2 g
Sůl 0.09 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009591