0
K pokladně

Apollo-Falter BIO Riesling

750 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
229,90 Kč 306,53 Kč/l

Značka: Apollo-Falter

Země původu:
Německo

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Suché bílé víno se svou výraznou, průzračnou vůní a živou kyselinkou je skvělým, osvěžujícím sólistou nebo ideálním doplňkem k lehkým jídlům. 

Certifikace BIO VEGAN.

VINAŘSTVÍ

Již více než 380 let se Einig-Zenzen věnuje práci s vínem. Během této dlouhé doby společnost shromáždila značnou část zkušeností a odborných znalostí, které využívá ve prospěch pracovníků a zákazníků.

Jsou přítomni na všech kontinentech světa a naštěstí získali mezi naší klientelou mnoho osobních přátel. Tento blízký kontakt a vztah udržuje společnost v pohotovosti. Otevírá to obzor všem novým obchodním příležitostem, ať už v obchodě nebo mimo obchod.

Společnost vlastní své výrobní linky a spříznění partneři umožňují zpracovat více než 20 000 lahví za hodinu pomocí plně automatizovaných strojů pro plnění do lahví, etiketování a balení. Zde jsou vína stáčena, skladována a vyvážena do více než 80 zemí světa.

K zachováním kvality v EINIG-ZENZEN je prvním krokem pečlivý výběr a kontrola vinařů produkujících víno. Před finálním stáčením jsou všechna vína pečlivě zkoumána z organoleptických i analytických záležitostí prostřednictvím naší licencované laboratoře, která je plně vybavena nejmodernější technologií.

EINIG-ZENZEN byl certifikován IFS – International Food Standard. IFS potvrzuje, že vinařství splňuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost a hygienické standardy ve všech fázích vinifikace a výroby.

O DODAVATELI
Společnost Wine Dance zahájila činnost v roce 2019 a vede ji rodina Šmídova. Jednatelem je Milan, s více než 28-letou zkušeností v oblasti nákupu a prodeje zahraničních destilátů a především zahraničních vín, v rámci celého českého trhu. Petra se stará o administrativu, komunikaci s dodavateli a marketingové záležitosti.

 

 

Adresa dodavatele
Wine Dance s.r.o., K Veseláku 134, 251 69 Velké Popovice
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 15-20 °C.
Název a adresa výrobce
Einig-Zenzen Wein-und Sektkellerei GmbH and Co. KG, Carl-Friedrich-Benz-Str. 8, 56759 Kaisersesch
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, siřičitany

Obsah alkoholu
11,5 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva bílá
Obsah cukru suché
Jakost Qualitätswein
Odrůda Ryzlink rýnský
Oblast Německo - Rheinhessen

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1072639