0
K pokladně

Odyssée Kaviár z hranáče černý

80 g
Běžná cena
79,90 Kč 998,75 Kč/kg

Značka: Odyssée

Země původu:
Francie
Zákonný název
Rybí polokonzerva
Popis produktu

Kaviár z hranáče šedého je tuhý, křupavý a má příjemně silnou chuť. Je vyhlášenou pochoutkou na toasty, nebo blini. Vhodné rovněž na kanapky z uzených ryb.

O DODAVATELI

Delmart je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně Delmart vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách Delmart je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.


 

Adresa dodavatele
DELMART, U Makra 123, 251 01 Čestlice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotách 0 až +4°C. Po otevření spotřebujte do 72 hodin.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jikry HRANÁČE ŠEDÉHO 82% (Cyclopterus lumpus), voda, sůl, barvivo: E150d, E151, stabilizátor: E413, regulátor kyselosti: E330, konzervant: E211.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 342 kJ
Energetická hodnota 82 kcal
Tuky 4.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.7 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 4.5 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1064188