0
K pokladně

Birgo Nealko citron-limetka 4x500ml plech

4 ks
Akční cena 69,90 Kč
od 4 ks
84,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
94,90 Kč 23,73 Kč/ks

Značka: Birgo

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
Míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí grapefruitu
Popis produktu

Nealkoholický radler s příchutí limetky a citrónu.

Nejlépe chutná dostatečně vychlazený ve společnosti dobrých přátel.  

Více informací naleznete ZDE.

O výrobci

Panenská příroda u Karlových Varů a jejich jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor dávají minerální vodě Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Vznik minerální vody Mattoni začíná na rozhraní masivů Doupovských hor, Krušných hor a Karlovarské vysočiny. Voda zde sestupuje pod zem a mineralizuje se okolními horninami. Jemnou perlivostí ji obohatí mladý oxid uhličitý z Doupovských hor. Poslední příměsí jsou minerály Karlovarského žulového masivu. Minerální voda známá jako Mattoni pak „dozrává“ v hloubce 125 až 230 metrů. Vyvážené minerály dávají Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Mattoni je skvělým doplňkem k jídlu či kávě, neboť minerály očišťují chuťové pohárky, a tak vše, co si dáte po Mattoni, chutná intenzivněji.

 

 

Název a adresa výrobce
Mattoni 1873 a.s., HOROVA 3, KARLOVY VARY, 360 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nealkoholické pivo 55 % (voda, ječný slad, chmel), voda, cukr, pomerančová šťáva z koncentrátu (2 %), citronová šťáva z koncentrátu (0,9 %), aroma, kyselina: kyselina citronová, prírodní aroma limetky, vitaminy: niacin, vit. B6, vit. B12. • Skladujte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním světlem. Podávejte chlazené. Obsah alkoholu: max. 0,3 % obj. Případný sediment je přírodního charakteru a neovlivňuje kvalitu výrobku. MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se.

Obsah alkoholu
0,3 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062317