0
K pokladně

Farma Hana Součková Salát Little Gem, 1 ks

250 g
Původní cena
29,90 Kč
19,90 Kč 79,60 Kč/kg

Značka: Farma Hana Součková

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Salát Little gem zelený.

Jakost: I. 
Kalibr: 250g+

O PRODUKTU

Salát little gem je oblíbenou salátovou zeleninou pro svou chuť i texturu. V češtině Little Gem znamená " malý drahokam" a jde o odrůdu římského salátu, s měkkými venkovními listy a křupavým, krémovým srdíčkem. Little gem je vhodný k přípravě salátů a do sendvičů nebo wrapů.

 

Farma Hany Součkové nepoužívá na svých polích žádné chemikálie, tudíž se mohou na plodinách objevovat lehké povrchové vady.

O farmě Hana Součková

Od roku 2018 pěstuje Hanka Součková na svých polích v polabských Semicích zeleninu, bylinky a jedlé květy. Hospodaří na ploše přibližně 10 hektarů, kde využívá symbiózy více než padesáti druhů rostlin, které pěstuje. Hlavními pomocníky na plný úvazek jsou lidé z nejbližšího okolí, kteří se, stejně jako ona, nebojí práce na čerstvém vzduchu. Firemní filozofií je od začátku pěstovat vše s co největším ohledem k přírodě. Zrovna tak, jak hospodařil už Hanky praděda. Plodiny na pole umísťuje, aby jedna pomohla druhé. Místo nesmyslného vnášení dalších a dalších chemikálií do krajiny raději vezme motyčku a přebytečný plevel odstraní mechanicky. S hnojením jí pomáhají jejich ovečky, králíci a drůbež. Pro Hanku je důležité, aby se za své počínání především sama před sebou nemusela stydět a své podnikání bere jako ohromný závazek vůči své rodině, blízkým, jejím zákazníkům a také generacím, které přijdou po nás.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +2°C do +6°C.
Název a adresa výrobce
Hana Součková s.r.o., Semice 41, 289 17, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Salát Little Gem.

Popis produktu

Třída jakosti I.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1059624