0
K pokladně

Himalaya Herbals zubní pasta Sparkly White pro zářivě bílé zuby

75 ml
Běžná cena
94,90 Kč 1 265,33 Kč/l

Značka: Himalaya

Země původu:
Indonésie
Popis produktu

Základem ústní hygieny jsou zdravé dásně a ty jsou klíčem ke zdravým zubům. Himalaya Herbals Gum Expert řada zubních past obsahuje Miswak (tzv. žvýkací tyčinka) a přírodní látky se stahujícími účinky. Díky nim zůstanou vaše dásně zdravé a chráněné.

Tento bylinný přípravek je založen na enzymové technologii rostlin z papáje a ananasu. Ty odstraňují skvrny ze zubů a zabraňují jejich opětovnému zabarvení. Vaše zuby budou bílé a zářivé i bez chemického bělení.

Neobsahuje fluorid.

100% vegetariánská zubní pasta, ajurvédský produkt.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o., Steinerova 604/12, 149 00 Praha 11
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Bromelain, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Aroma, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Potasium Sorbate, Papain, Menthol, Salvadora Persica Stem Extract, Sodium Citrate, Prunus Amygdalus Dulcis Shell Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Thymol, Citric Acid, Eugenol.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006340